Pionowa ultradźwiękowa zgrzewarka EVERGREEN

Tajwańska pionowa zgrzewarka EGW-1532 / EGW-1542

Zgrzewarka ultradźwiękowa do efektywnego łączenia detali wykonanych z różnych rodzajów tworzyw termoplastycznych, takich jak polipropylen (PP), poliwęglan (PC), poliuretan (PU), poliamid (PA), polibutylentereftalan (PBT), polietersulfon (PES), polichlorek winylu (PVC), i polimetakrylan metylu (PM). Urządzenie to jest idealne dla przemysłów wymagających najwyższej jakości zgrzewów, w tym automotive, elektroniki czy medycyny, dzięki możliwości precyzyjnej regulacji parametrów takich jak prędkość opadania sonotrody, ciśnienie docisku, czas zgrzewania, głębokość łączenia, oraz licznik zgrzanych detali.

Regulacja parametrów zgrzewania sprawia, że nasza zgrzewarka ultradźwiękowa jest niezwykle efektywna w produkcji masowej, gdzie wymagana jest nie tylko wydajność, ale również powtarzalność i niezawodność połączeń. Idealnie nadaje się do zastosowań przemysłowych, gdzie precyzja i trwałość połączeń są kluczowe.

Parametry

moc: 3200W lub 4200W
częstotliwość: 15Khz
napięcie zasilania: 220V 15A 3P / 220V 20A 3P
panel sterujący: manualny
system  chłodzenia:  powietrze
czasy wyjścia pracy:  0.01-9.99 sekund
 zakres ciśnienia pracy:  0.1-0.6 MPA
waga: 300KG

Zastosowanie

Produkcja filtrów, produkcja maseczek, zgrzewanie plastikowych elementów takich jak lampy, zgrzewanie worków do odkurzaczy.

Zapytaj o cenę i skontaktuj się z nami!